Polityka firmy

EURO SHIPPING SERVICES Sp. z o.o. powstała w Szczecinie w 1998 roku. Naszą główna działalnością jest pośrednictwo pracy dla polskich oficerów . Posiadamy Certyfikat Nr. 9736 potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Armator, którego reprezentujemy oferuje zatrudnienie głównie na statkach typu : coaster, jak również na masowcach, kontenerowcach, samochodowcach oraz Multi-purpose.

Oferty pracy dotyczą zarówno kadry oficerskiej jak również studentów Akademii Morskiej, którzy za pośrednictwem naszej firmy mają szansę odbyć praktyki zawodowe w charakterze praktykantów pokładowych oraz maszynowych.

Proponowane kontrakty, oparte są głownie na układzie zbiorowym ITF i są zgodne z indywidualnymi warunkami pracy określonymi przez armatora i podlegają jednocześnie prawu bandery.

Współpraca marynarzy z naszym armatorem świadczy o korzystnych warunkach zatrudnienia i wysokich kwalifikacjach rekrutowanych przez nas pracowników.

W ramach naszej działalności świadczymy następujące usługi dla marynarzy:

  • przeprowadzamy rekrutację kandydatów kierując się oczekiwaniami zarówno armatora jak i marynarza.
  • przygotowujemy niezbędną dokumentację ( kontrakty w j. angielskim, umowy cywilno – prawne).
  • w imieniu marynarza ubiegamy się o wymagane wizy.
  • organizujemy podróż na lotnisko i z lotniska do miejsca zamieszkania.
  • na życzenie marynarza lub upoważnionych przez niego osób wystawiamy zaświadczenia związane z zatrudnieniem na kontrakcie.
  • udzielamy pomocy we wszelkich kwestiach spornych pomiędzy armatorem i marynarzem.

Usługi rekrutacji i pośrednictwa pracy oraz pomoc przy wyrabianiu wiz oraz dokumentów państw flagi – świadczone przez Euro Shipping Services sp. z o.o. w Szczeinie są bezpłatne.

Działalność rekrutacji i pośrednictwa pracy prowadzona przez naszą firmę prowadzona jest w sposób transparentny, a marynarz jest informowany o warunkach zatrudnienia, zawarcia umowy, prawach i obowiązkach w związku z przedstawioną ofertą pracy u armatora zagranicznego.

Nasza firma zobowiązuję do współpracy tylko z uznanymi armatorami, gwarantującymi poszanowanie praw marynarzy i wypełniania zapisów kontraktowych i zobowiązuje się do reagowania i rzetelnego rozpatrywania wszelkich skarg, monitów, zapytań marynarzy i ich rodzin w związku z wykonywaną przez marynarza pracą u armatora zagranicznego.

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami opierała się na wzajemnym zaufaniu, wysokiej jakości usług i profesjonalnym działaniu.